Bednarska Demokracja



Losowy cytat

Demokracji nie można wprowadzić czołgami. Nie nastanie w ciągu jednej nocy. Nie jest prezentem przyniesionym na złotej tacy. To ciągła walka ludzi o to, żeby zostały zrealizowane zasady władzy pochodzącej z wyboru.
Szirin Ebadi

 
Zobacz wszystkie


Wyniki wyborów 2015

Wyniki wyborów 2015 dla Stanu Nauczycielskiego, Uczniowskiego i Rodzicielskiego:

Mandaty Sędziów zdobyli

Nauczyciele:

  1. Jan Wróbel
  2. Tytus Izdebski

Uczniowie:

  1. Kosma Kulczycki
  2. Maksym Michalak

Rodzice:

  1. Aleksandra Wasilewska
  2. Marek Szpanowski

Mandaty Posłów zdobyli

Nauczyciele:

  1. Wanda Łuczak
  2. Mariusz Kisielewski
  3. Elżbieta Ratajczak
  4. Filip Haka
  5. Katarzyna Sołdacka

Posłami z tego stanu są również wychowawcy wszystkich klas licealnych i gimnazjalnych.

Uczniowie Liceum:

  1. Oskar Szczepański
  2. Zofia Chlebowska
  3. Kajetan Wojnarowski "Aksjomat"
  4. Eryk Mikusek - Le
  5. Antek Lisowski
  6. Kamil Kuzak "Aksjomat"
  7. Dominik Nasiłowski
  8. Alicja Dymna
  9. Albert Zagała
  10. Mikołaj Kunda
  11. Pola Dziedzic
  12. Zuzanna Górska
  13. Ignacy Kiełczewski
  14. Alicja Jancelewicz
  15. Łukasz Waszczeniuk
  16. Aleksander Janczarek

Uczniowie Gimnazjum:

  1. Mikołaj Dąbrowski
  2. Maja Kania
  3. Monika Hożejowska
  4. Julia Wierzbicka

Rodzice:

  1. Ewa Kostrzewa
  2. Hanna Jarosiewicz - Juszczak
  3. Agnieszka Bartold
  4. Anna Grot
  5. Agnieszka Wiszniowska - Świder

Posłami z tego stanu są również przedstawiciele klas.

Dotychczas zgłosili się:

Joanna Krombholz – Zabielska (klasa 1. gimnazjum)

Adam Jankowski (Epicentrum)

Joanna Bochniarz (7 Up)

Taida Meredith (klasa Kai – LO)

Anna Borkowska – Przystał (klasa Anety – LO)

Tomasz Kołodziejczyk (Z FARTEM)

Artur Kostrzewa (Izba przyjęć)

Olga Nitecka – Płotek (Improwizacja)

Małgorzata Szatkowska – Michalak (Miśki)

Jolanta Jurczewska (Coś z Nietschego)

Oddano 234 ważne głosy.

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki, kliknij na poniższy link.
SZCZEGÓŁOWE WYNIKI WYBORÓW

Agata Dąbrowska

Przewodnicząca Komisji Wyborczej

Wyniki wyborów – listopad 2014

Wyniki wyborów - listopad 2014

Mandaty Sędziów zdobyli

Nauczyciele:

Dorota Fiett

Tytus Izdebski

Uczniowie:

Justyna Wasilewska

Klara Dyszyńska

Rodzice:

Ewa Głód

Tomasz Krzyżowski

Mandaty Posłów zdobyli

Nauczyciele:

  1. Jan Wróbel
  2. Wanda Łuczak
  3. Marta Makowiecka
  4. Aleksandra Kaczanowska
  5. Filip Haka
  6. Agata Stryjek
  7. Ewa Górska

Posłami z tego stanu są również wychowawcy wszystkich klas licealnych i gimnazjalnych.

Uczniowie Liceum:

  1. Michał Sienicki
  2. Kazimierz Gutkowski
  3. Stanisław Kaźmierowski
  4. Barnaba Rud-Chlipalski
  5. Maciej Tarnowski
  6. Jakub Rurarz
  7. Jan Bany
  8. Zofia Hadryś
  9. Zuzanna Wilska
  10. Grzegorz Poppe
  11. Kajetan Wojnarowski
  12. Paulina Cegłowska
  13. Lila Wiśniewska
  14. Tytus Eichenberger
  15. Antonina Ulatowska
  16. Alicja Dymna
  17. Mikołaj Kunda
  18. Stanisław Kral
  19. Anna Pomianowska
  20. Mikołaj Chrobot

Uczniowie Gimnazjum:

  1. Maja Kania
  2. Marek Bartosiewicz
  3. Mateusz Pancewicz

Rodzice:

  1. Paweł Madler
  2. Hanna Młodziejewska
  3. Liliana Tytz
  4. Katarzyna Cyprynowska
  5. Paweł Jakubik
  6. Andrzej Kopyrski
  7. Anna Borkowska-Przystał
  8. Jan Kaźmierowski

Posłami z tego stanu są również przedstawiciele klas. Dotychczas zgłosili się:

Jan Dybczyński (Mniejsze zło)

Katarzyna Łazucka - Cegłowska (Izba przyjęć)

Małgorzata Duszenko (Niezłe ziółko)

Marek Szpanowski (Miśki)

Olga Nitecka – Płotek (Improwizacja)

Anna Wit - (Coś z Nietzschego)

Anna Kochańska-Bernat - (Teoria chaosu)

Andrzej Uryga - (Pacanów)

Katarzyna Wiśniewska - (Cyrk)

Katarzyna Jachowicz - (7 UP)

Małgorzata Pancewicz - (Epicentrum)

Wojciech Sokół - (Epicentrum)

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki, kliknij na poniższy link.

wyniki wyborów

Frekwencja wyborcza wyniosła:

52 % - nauczyciele

72,8 % - uczniowie liceum

63% - uczniowie gimnazjum

29% - rodzice

Oddano  8 głosów nieważnych.

Agata Dąbrowska

Przewodnicząca Komisji Wyborczej

Demokracja szkolna